Ne İşle Meşgulsün?


Dijital dünyada yer alma hedefimiz 2005 Yılı üniversite eğitimlerine dayanmaktadır. Facebook ve diğer yazılı-görsel internet medya araçlarının devleşmesi, akıllı telefonların gelişim gösteren dünyası, “world wide web” in tüm dünyayı sarması bizi derinden heyecanlandırdı. Sabah çayımızı yudumlarken internette dolaşıp haber okumak bambaşka bir dijital çağın içinde olduğumuzu söylüyordu. Ve dünya bir daha asla eskisi gibi olmayacaktı! Olmadı.

Eğitimi tamamladıktan sonra bölgemize dijital çağın ayak uydurması için bu teknolojiyi getirmekte öncü olduk. İlk işlerimizin heyecanını hala ilk günkü sıcaklığı ile hatırlıyoruz.

Amacımız sadece bir iş sahibi olmak değildi, aynı zamanda gelecek adına reklam, internet ve teknoloji gibi alanlarda insanoğlu için yararlı işler yapabilmeyi hedeflemek de oldu. Çünkü gelecek daima reklam, internet ve teknoloji sektöründe olmaya devam edecektir.

İşte bu yüzden inandığımız bir gerçektir ki; “başarı ve gelecek bilgi ile değil, bilgiye sahip olan beyni yönetebilmekle edinilir. “ Biz bu başarıya, azme ve güce sahip olduğumuza her daim inandık.

İşte bu yüzde Bu nedenle bireysel proje yapmaktan, ArslanBT LTD. ŞTİ. Dönüşümüne giden hikayeyi anlatmayı yüz yüze tercih ediyoruz.  Bu dönüşümde bize destek olan Trakya bölgesinin değerli firmalarına teşekkür ederiz.