Keşan Sanayi Rehberini Yayına Açtık

Keşan şu an itibarı ile 80000+ nüfusu ile, kavşakları ve geçiş güzergahları ile, turistik alanları ile bir çok tatilcinin ve civarda yaşayan insanların gözdesi konumundadır.

Keşan’da ihtiyaçlardan biri de sanayi sitesindeki otomotiv ağırlıklı işletmelerden hizmet almak ve hizmet alacağı doğru işletmeyi bulmaktı.

2018 yılının başlarında o dönem Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yön. Kur. Başk. olan ve şu an Keşan Belediye Başkanı Sn. Mustafa HELVACIOĞLU önderliğinde internette sanayi rehberi projesini başlattık.
Projenin sunum aşamasında teknolojik bilgilendirme konuşması ile destek olduğum ve sonrasında yazılım-tanıtım hizmetlerini yürüttüğüm projenin sonuna geldik.

Keşan Sanayi Rehberi www.kesansanayirehberi.com adresi ile tüm işletmeleri içerisine alan ve ihtiyaç sahiplerinin o anki sorunlarını aradıkları anda karşılarına çıkan bir platform olarak yayında.

Projesi süresince desteğini esirgemeyen şu an Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yön. Kur. Başk. Sn. İsmail ŞAPÇI ve proje içerisinde görev alan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç bilirim.